Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri előfizetni HD-s szolgál...

Megéri előfizetni HD-s szolgáltatásra?

Figyelt kérdés

Vettünk egy LCD tv-t! Nem értek hozzá, viszont azt tudom,hogy elég kevés csatorna sugároz HD-ben! Ezeket alig nézzük! Megéri előfizetni rá? Sokat számít? Mondjuk képminőségben? Nem lesz annyira jó a képe, ha nem hd-s a kábel előfizetésünk?

köszi


2010. dec. 15. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 2 hónapig HD előfizunk, néztük azt a pár csatornát (Discovery, NatGeo, M1) de a kanapéról nem láttam olyan orbitális különbségek SD felbontáshoz képest.

Közelről valóban szebb volt, de nem olyan nagy cucc.


(107-es, fullHD plazma)

2010. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl kevés HD csatorna van, nem éri meg, pláne ha csak HD Ready a TV-tek. Meg kell várni, amíg a legtöbb csatorna átáll. Addig sem vész kárba a TV, hiszen lehet rajta Blu-ray filmeket és nézni.
2010. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fölösleges!

2 év múlva úgy is csak HD adás lesz! váltanak a TV csatornák mert kötelesek lesznek!

2010. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

De akkor a minőséget nem befolyásolja ugye? Mármint nem lesz rosszabb a képe? Sajnos tényleg nem értek hozzá! Csak a férjem kapja karácsonyra a tv-t és gondolkodtam,hogy előfizessek-e neki a hd-s csomagra. De akkor ezek szerint ne!

2010. dec. 16. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzetek, akkor fizess elő, ha nincs, akkor ne. Ha lenne felesleges 2-3000 Ft-om, én is előfizetnék rá, ajándéknak sem rossz, ha szereti az ismeretterjesztőket. Na meg ott van az HBO HD is...
2010. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát ez az,hogy nézi ezeket, de nem olyan sokat! Na mindegy, majd ha megkapta a tv-t, akkor megbeszélem vele!

Hú még egy kérdés! A boltokban nincs hd-s szolgáltatás ugye? Mármint, hogy a kiállított tv-ket nem azzal sugározzák? Mert ott nagyon szép volt a képe, reménykedem,hogy otthon is olyan lesz!

2010. dec. 16. 10:20
 7/7 anonim válasza:
2017-et irunk... 7 ev telt el nem 2. Es 30 csatorna ha van HD-ben.
2017. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!