Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPod touch készüléknél hogy...

IPod touch készüléknél hogy van az internet? Kötelező rá előfizetni? Esetleg wifi elérhetőség?

Figyelt kérdés
Egyéb tapasztalatokat és véleményeket is szívesen fogadok.
2009. jún. 17. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs iPod touch-om, de én úgy tudom, hogy nála csak wi-fi van. Előfizetni az iPhone-nál lehet a 3G-re, touch-ban azt hiszem ez a funkció nincs, csak wi-fi, de ez 100%, h van:)
2009. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Engem nem zavar ha nem kötelező hozzá a net, mert arra nem lenne szükségem elég a wifi. Köszönöm mégegyszer!
2009. jún. 17. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem van iphonom is meg ituchom is iphone 4 fele keppen tud internethozzaferest kapni, ezek: O ; EDGE ; 3G ;WIFI

az elso harom mobil internet nyilvan azert van ez mivel ez egy telefon es van benne sim kartya es tudsz vele telefonalni az ituchban nincs sim kartya ezert az elso harom itt kimarad es marad a WI-FI ezzel az a baj hogy csak ott tudsz netezni ahol van WI-FI telefonalni nem lehet vele ugyan de letoltheto ra ingyenesen a skype vagy IM+ uzi progi ami kapcsolatba tud lepni a skype fiokoddal vagy az msn-nel is es meg sok massal is

2009. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ most már minden tiszta! (:
2009. júl. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!