Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a facebook fiókomba? Feltörték?

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőm felhív, nem tudom felvenni, mert dolgoztam, utána ír egy smst, hogy letiltottál, kösz szépen, telefont nem veszed fel...Nem értettem, mi baja, aztán mégis csak sikerült felvenni és azt mondta, hogy se ő, se a párja, se a testvére nem talál. Megadtam neki a jelszavam, mert ő is meg szokta adni és nem jó. Este belépek. Jelszómódosítás 16:53kor. Akkor beszéltem barátnőmmel. Nekem ugyanaz volt a jelszó mindig. Email címembe be tudok lépni, kettő van megadva, az egyik - amit használok - már nem él. Mit tudok csinálni?? Próbáltam már mindent és új fiókot is hoztam létre, de nem ugyanolyan.
2014. nov. 6. 06:49
 1/1 anonim ***** válasza:

"az egyik - amit használok - már nem él"

Ez egy paradoxon szerintem.


Az elfelejtett jelszó lehetősége nem megy akkor?

(Ez szerintem csak attól függ, hogy be tudsz-e lépni abba az e-mailfiókba, amire regisztráltad a facebook fiókodat.)

2014. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!