Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szüntethetnék meg egy...

Hogyan szüntethetnék meg egy facebook fiókot? Nyitottam egy másikat is más néven, de feltörték.

Figyelt kérdés
Az eredeti fiókomra feltett dolgok megjelennek az ál fiókon is. Meg szeretném azt szüntetni !

#Facebook #fiók #megszüntetése .
2014. júl. 14. 10:35
 1/7 kata kata ***** válasza:
2014. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom megoldani ! Annyi minden jön fel,ha ezt beírom,nem tudom melyiket kell kiválasztani. Többet is kiválasztottam,egyik sem volt jó ! Részletesebben nem tudnád leírni ? Előre köszönöm!
2014. júl. 15. 08:33
 3/7 kata kata ***** válasza:
Erre klikk Delete My Account linkjét, i >fiókom törlése klikk itt beírod a törölni akart fiókod jelszavát majd alul bemásolod a biztonsági ellenőrzésbe a látott betüket számokat és OK.
2014. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kata kata ***** válasza:
2014. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megpróbálom ! Majd visszajelzek,hogy sikerült-e .
2014. júl. 16. 10:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki,hogy sikerült,rákattintottam a linkedre. Azért csak úgy néz ki,mert július 30-ig füdggőben tartják,addig nem nézhetem meg,mert ha belépek,azt jelenti,hogy mégsem akarom megszüntetni. Izgatottan várom a július 31-et,vagy az aug,1-jét,addig nem nézem meg. Azért az eddigi segítséget nagyon köszönöm,szuper vagy,akárki vagy kata kata !
2014. júl. 16. 10:58
 7/7 kata kata ***** válasza:
:)
2014. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!