Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek? Bekapcsoltam a...

Zsuzsanna_6 kérdése:

Mit tegyek? Bekapcsoltam a gépet, megnyitottam a mozillát és onnantól kezdve bármilyen oldalt nyitottam meg pár másodperce rá behozta, hogy ww2. include-it. Net .

Figyelt kérdés
Nem tudok kilépni belőle, mindig újra betölt és nem tudok netezni mozillában. Valaki tudna segíteni, hogy mit csináljak? Nagyon fontos lenne!! Előre is köszönöm!

2013. júl. 4. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
egy screenshotot megnéznék a böngésződről kíváncsiságból
2013. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért? nagy a baj? :(
2013. júl. 4. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy "redirect rootkit" jellegű kártevő. Egy jó anti-rootkit segíthet.
2013. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát abból többet tudnék mondani, de szerintem csak egy toolbar szórakozik, ha leszeded a toolbar cleanert akkor kiderül mik vannak fent esetleg ami nem oda való volna
2013. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Malwarebytes Anti-Rootkit programot.. most az dolgozik utána pedig letöltöm a toolbar cleanert is.. remélem meg fogja oldani a problémát.. :S :(
2013. júl. 4. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!