Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy méretezhetek egyformára...

Hogy méretezhetek egyformára nagyszámú képet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az IrfanView képek kötegelt képkezelésre:

[link]

2014. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Kedves Ilona, ezzel a programmal többek közt, mert van nagyon sok ilyen. Én ezt használom, nekem bevált. A programot letöltve, megnyitva, betallózod a mappát. Az eszközök fülre kattintva kiválasztod a kötegelt konvertálás/ átméretezés/ menüpontot. Ekkor az összes konvertálásra váró képet berakja egy ablakba, majd te kiválasztod, melyiket szeretnéd átméretezni. Ha mindet, akkor természetesen a mindet hozzáad opcióra kattintasz középen. Ha ez megvan, hátra van a beállítások. Itt kiválasztod melyik mappába rakja az átméretezett képeket, /előtte csinálj egy mappát/ vagy pedig ha nem akarod meghagyni az eredeti képeket,akkor kiválasztod, hogy mindet cserélje le, ugyanabba a mappába. A további beállításokban megadod az új méretet, az oldalarányok meghagyása legyen bejelölve. Több száz képpel végez rövid időn belül. Tudom, előre kicsit soknak tűnik az info, de hidd el nem ördöngösség. Sok sikert, üdv. Ha valami nem világos, segítek.

2014. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!