Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UTorrent sebesség?

UTorrent sebesség?

Figyelt kérdés
Mért csinálja azt az uTorrent, hogy 10 másodpercig felugrik a teljes sebességre a letöltés utána visszaesik 20-60kb-ra és ott is amrad? Ha le pause olom a letöltést és elindítom megint felugrik teljes sebességre majd megint vissza. Ugyan ez ha kilépek és újra elindítom a programot.

2014. okt. 31. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem be van állítva neki egy maximális letöltési sebesség.
2014. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megtelik az ideiglenes tár és a merevlemez teljes kapacitása arra van lefoglalva hogy kiírja az adatot, akkor a letöltés nem tud addig folytatódni amíg az adatok írásra várakoznak. Ekkor leesik a sebesség, és amikor a tár kiürül vagy hely szabadul fel akkor ismét tudsz új adatot tárolni benne. Ekkor a letöltés ismét elindul és a sebesség is megnő, majd ha ismét megtelik a tár akkor leesik a sebesség és megint csak írni fog.


Ez nem hiba, csak a háttértár lassabban ír mint ahogy a program letöltene.

2014. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálta a legújabb uTorrent. Nem csak a torrentek voltak lassúak, de még a weboldalakat is alig bírta betölteni a böngészőm. Aztán töröltem a p*csába és felraktam a jóöreg 2.2.1-es verziót és minden gondom megoldódott.
2014. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Letöltése sebesség korlátlanon van illetve a tárhellyel sem lehet probléma. Akkor marad nekem is egy másik verzióra csere.
2014. okt. 31. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!