Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel tudnám vinni az UTorrent...

Gerymiller kérdése:

Fel tudnám vinni az UTorrent letöltési sebességét 1-1,2 MB/s-ról olyan 3-5 MB/s-ra?

Figyelt kérdés
A speedtest.net alapján 10MB/s-os netem van, de ha torrentet töltök le, akkor 1,2 MB/s fölé sose megy. Mi lehet ennek az oka? Fel tudom valahogy gyorsítani? Ha igen hogyan? Előre is köszi a válaszokat.

2014. ápr. 24. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! A speedtest.net megabitben méri a sebességed, a torrent meg megabájtban adja meg és a te 10 megabites neted sebessége kábé 1.2 MB/sec, tehát így jó az egész, ahogy van.
2014. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg 10 Mbit/s-os neted van, és akkor az úgy tök normális, mert 1,25 MB/s-nek felel meg.
2014. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ismered a mértékegységek közötti különbségeket. Kis- és nagybetű mást jelent, bit (b) és Bájt/Byte (B) között nyolcas szorzó van. Speedtest bitben mér, a letöltőprogramok Bájtban.


A maximummal töltesz, ettől több csak akkor lesz ha nagyobb csomagra fizetsz elő és minden feltétel adott hogy maximális sebességgel tölts.

2014. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudtam hogy 8 van a biz és a bájt között, de nem vettem észre ezt a különbséget. így már világos :)

köszi szépen

2014. ápr. 24. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Há van mit!
2014. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!