Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Thomson ST780i wl modem-router...

Thomson ST780i wl modem-routerhez mekkora feszültségű és áramú táp kell?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen, fent említett gépet, csak tápegység nem volt hozzá. Megmondaná valaki, hogy mekkora feszültségű és áramú adapter kell hozzá?

A T-Com adta egy időben a nethez, SpeedTouch néven futott náluk. Egybe épített modem, wi-fi router, IP telefon, stb van benne.



2014. okt. 20. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Rá van írva a szerkezetre, hogy mekkora az áramfelvétele.

De ha nehézséget okoz az értelmezés, vidd be egy szaküzletbe és rögtön kapsz hozzá tápot.

2014. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha rá lenne írva, akkor nem kérdezném. Szervizes mit tud vele csinálni? Ugyan azt, mint én: megnézi a csatlakozó mellett, megnézi a címkét, rákeres neten a típusra.

A neten fellelhető specifikáció és kiskönyv is csak a hálózati oldali feszültséget jelzi, 100-240V, 50-60Hz, de ezzel az információval nem megyek semmire.

2014. okt. 21. 12:59
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha a neten és a készüléken nem fellelhető ez az infó, akkor mi is csak ennyit tudunk tenni szerintem. Esetleg ha van olyan gyik.hu felhasználó akinek pont ilyen van, megmondja neked. De ennek elég kicsi a valószínűsége.


TIPP: bazáros oldalakon keress rá erre a típusra, majd kérd meg az eladót, hogy olvassa le neked a tápról. Talán hamarabb választ kapsz.


Sok sikert.

2014. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is elsősorban arra számítottam, hogy valakinek van otthon ilyen készüléke és megnézi nekem. Ez az bazáros oldal jó ötlet. Köszi.
2014. okt. 21. 14:43
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

18V AC

22V DC

?

2014. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

out: 18V 1A

in: 140mA

2014. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszöntem
2014. okt. 22. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!