Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől szakad meg az internetem?

Mitől szakad meg az internetem?

Figyelt kérdés
Egy vihar után tönkre ment a modemünk amit kicseréltek egy újra (invitel), meg vettünk egy új routert is. Bizonyos időközönként (általában 1-2 óránként, de van, hogy 10percenként) megszakad a net, ilyenkor a router (tp link tlwr1043) webes felületén disconnect connect utána megint jó egy darabig. Felhívtuk az ügyfélszolgálatot, ott aztmondák, hogy a modemig van internet tehát nálunk van a gond. Próbáltam állítani rajta, de nem változott semmi. Az a baj, hogy ötletem sincs mit állítsak át. Ha tudnátok segíteni azt megköszönném.

2014. okt. 13. 20:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy számít e , de több gép is ezt a netet használja wifin meg kábelen is.
2014. okt. 13. 20:33
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Router firmware frissítést próbálnék.

[link]


Meg a router helyett egy gépet kötni rá közvetlenül a netre. Ha azon nem jelentkezik, akkor a routerrel van gond (néha kompatibilitási probléma van, nem fizikai hiba).

2014. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közvetlenül a modemre kötve van internet. Frissítettem semmi változás. :( Egyéb ötlet?
2014. okt. 14. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!