Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok jó videós? 13/F

Figyelt kérdés

11.778 megtekintés

102 feliratkozó


LINK: [link]



2014. okt. 5. 23:02
 1/5 soccerway ***** válasza:
annyira, amennyire a többi 13/F
2014. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jó
2014. okt. 6. 07:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából tényleg #1 hozzászólása a legjobb válasz. Kritizálni nem érdemes, mert 13 éves tucatvideóstól több nem is várható, dicsérni, javaslatot tenni pedig azért nem érdemes, mert az alapjaiban rossz, amit csinálsz, feliratkozó-hajhászásra nem lehet építkezni.
2014. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat


UI.: amúgy a feliratkozók mit sem érnek(persze jó ha van nem azért :) De én mindig is a megtekintéseket néztem mert lehet 2000 feliratkozóm ha csak 185 megtekintésem van

2014. okt. 7. 06:48
 5/5 anonim ***** válasza:
A megtekintések számánál meg érdemes figyelni a videók számát is. Például nálad is 11 ezer nézés elsőre figyelemfelkeltő, de ha hozzátesszük, hogy több, mint 100 videód van, akkor az annyit jelent, hogy átlagban 100-an nézik meg a videóidat. Ráadásul, ha belevesszük a számításba, hogy 1-2 gyakoribb keresőszóval rendelkező videó húzza fel ezt a számot, plusz a videóid jó része 1 éve fent van, akkor már leszűrhető, hogy ez a 11 ezer megtekintés, nem más, mint véletlenszerűen odakeveredő emberek, akik 1 videó után továbbkattintanak. És abban is igazad van, hogy a feliratkozás önmagában sokat nem jelent, hiszen neked is van 102 feliratkozód, azonban az elmúlt 2 hetes időszakban több videódnak 8-10 megtekintése van, beleszámolva, hogy ebből minimum egy te vagy, és még innen a gyakoriról is kattinthattak páran.
2014. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!