Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook vírus csinált nekem...

Facebook vírus csinált nekem egy fotóalbumot. Törölhetem?

Figyelt kérdés
Ld. kérdés. Egy nemrég összeszedett FB vírus az ismerőseimet betagelte fotókon. Az üzenőfalról sikerült törölnöm a képeket, de ma vettem észre, hogy van egy külön publikus mappám is ezekből, amit szintén a tudtom nélkül generált a program. Letörölném, de ehhez meg kellene nyitnom magát az albumot - na most nem tudom, hogy ezzel megint aktiválnám-e a vírust vagy sem, mert ahhoz most rohadtul nincs kedvem. Valaki volt már hasonló helyzetben? Biztonságos megnyitni és letörölni?

2014. okt. 4. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Rakd fel a gépedre a Panda Gold Securyti vírusírtó programot.6 hónapos trial verziója van.Böngészés közmben is kiírja ha talál vírust:A vírust sikeresen leirtottam.Tehát ha felrakod akkor nyugodtan megnyithatod és törölheted az albumodat.
2014. okt. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kicsit megkésve, de köszönöm a választ!

Az nem baj, hogy van már a gépen Avast meg Malware Bytes? Nem fognak "ütközni" egymással a programok?

2014. okt. 11. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!