Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár napja nagyon belassult a...

Pár napja nagyon belassult a gépem. Okozhatja ezt vírus?

Figyelt kérdés
Ma a gép működik, de irtó lassan jelentkeznek be az oldalak, majdnem egy perc a nyitólap. A net sebességét leellenőriztem, az rendben van. Amióta ez van, a chromeból is eltűnt az egyik rendszerfont, rendes ékezetes betűk helyett csak ákombákomok vannak. Okozhatja ezt vírus, esetleg az oprendszer sérülése, vagy inkább valami hardverhiba lesz?

#vírus #sebesség #net #nemvírus #miafeneez
2014. szept. 26. 20:12
 1/8 Tengor ***** válasza:
Mindegyik okozhatja. Vírusirtó mit mond? HD Sentinel mit mutat a winyó kondíciójáról?
2014. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Free Pandával néztem, az talált három valamit, le is irtotta, de nem nagyon változott semmi. Azon gondolkodom hogy újrarakom az egészet, de nincs sem kedvem, sem időm rá.
2014. szept. 26. 20:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Sentinelem nincs, mindjárt szedek egyet.
2014. szept. 26. 20:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát a sentinelt felimerte a vírusirtó. :D Mit kellene mondania? 52 fok van a vinyóban, állítólag 100%-os minden.
2014. szept. 26. 21:34
 5/8 kérdező.. ***** válasza:
Az 52 fok az nagyon sok,azért lassú.
2014. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Mennyinek kellene lennie? Hogyan tudom hűteni? (Nem lehet hogy attól van, hogy rápakoltam a tetejére pár füzetet? Külső monitorral meg billentyűzettel használom.)
2014. szept. 27. 18:02
 7/8 kérdező.. ***** válasza:

Hát olyan 30-35 fok a jó de még a 40 is belefér.

Ne pakolj rá semmit a gépre,sőt a gépház oldalát is vedd le hogy jobban hűljön.Hány éves a merevlemez?

2014. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Laptop (dell). Olyan 3-4 éves.
2014. szept. 27. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!