Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy 4-8 óráig...

Miért van az hogy 4-8 óráig kb. semmit nem ér a netem?

Figyelt kérdés
Hazajövök 2-3 órakor, tudok játszani (SAMP) lag nélkül, normális 30-40 pinggel. 4 óra fele, kezd a pingem ugrálni 60-70-re, aztán vissza 30-40. Egy fél óra múlva már 100+ pingem van, na akkor 20 másodpercente kifagyok. Ez olyan 8-9 óra fele szűnik meg, onnan már megint lag mentesen tudok játszani. Inviteles vagyok, MIÉRT VAN EZ?!

2014. szept. 30. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ebben az időintervallumba a legterheltebb a szolgáltató hálózta.
2014. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet terhelt a hálózat amit használsz, és nem tudják stabilan adni a névleges sebességet, de a garantáltat még megvan így még csak panaszra se lehet okod. (a ping lehet akár 200 is)


A másik, hogy WiFi -s routered van, és a szomszéd a te neteden keresztül torrentezik.

Ha az utóbbi akkor megfelelő WiFi -s védelemmel megoldható.

2014. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Heló. Wifis routerem van, jelszóval van védve, szomszédig el se ér, minden telefonon ki van nyomva a wifi. Szóval ezzel szerintem nem lehet gond.


A másik, hogy mit kell néznem szolgáltató váltáskor, ha azt akarom hogy a nap minden pontjába megkapjam azt a netet ami nekem szükséges? Ne legyen olyan, hogy terhelt és akkor én most baszhatom, fizetek a napi 1 óra netért ami normális."



Váltásnál tudnod kell, hogy valószínű hűségnyilatkozatot írtál alá, ami azt jelenti, hogy amíg az nem jár le, szerződés felbontása esetén 50 ezer ft -ot kérhetnek tőled.

Csak akkor lehet felbontani hűség időlejárta előtt, ha a garantált sávszélességet nem tudja biztosítani, ami az élőfőzeteshez tartozik. (ez 90% -hogy azért meg van, mert elég minimálist szoktak vállalni)


Új szolgáltatónál, pedig a közvetlen helyi ismeretséget érdemes kérdezni.

legtöbbször a telefonos és kábel TV -s net közül lehet választani, ha egyik nem jó, van a másik.

Ezen felül lehet még mobil net is, de havi forgalom korlátos.

2014. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!