Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Web'n' walk stickes netem van...

Web'n' walk stickes netem van és nem tudom miért de kb 5 perc alatt leszedeget 100mb-okat a net pedig nem töltök tudatosan semmit. Mi az oka?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 20:02
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha PC és windows, akkor talán windows update, az szokott a háttérben dolgozni.


Üdv.

2014. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt a folyamatot h lehet megszakítani?
2014. júl. 10. 11:19
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Két módszer :


Ideglenes : Feladatkezelő (CTRL+SHIFT+ESC) Folyamatok fül - Program kód név szerinti sorrendben : SVCHOST.EXE paranccsornál pediglen : C:\Windows\system32\svchost.exe -k netsvcs


Igy megtudod nézni, hogy ez-e az a folyamat ami töltöget a hattérben.


A fenti folyamatot kell leállitanod. (ujrainditás után ujra ujra elfog indulni a folyamat)


"Végleges" :


Futtatás/keresés : services.msc


Mekeresed : Windows Update katt kétszer rá, a megjelenő ablakban :


1. lépés : Leállitás gomb. (Megvárod mig leáll)

2. lépés : Inditás tipusát - Automatikus (késleltetett inditás)-ról átrakod Kézi-re vagy Leállitva-ra.


Ha vissza akarod rakni, akkor minden ugyanigy, csak az inditás tipusához, kell az automatikus késleltetettet inditást beállitani, majd ujrainditani a rendszert.


Sok sikert.

Üdv.

2014. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!