Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a Mozilla Firefox...

Hogyan tudom a Mozilla Firefox könyvjelzőimet lementeni? Újra szeretném telepíteni a Firefoxot, de a könyvjelzők kellenének, ha letörlöm az előző verziót akkor a kövibe be kéne másolnom. Hogyan tudom? Pls help! Ty!

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Letöltöd a mozbackup programot
2014. szept. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__61..

Ha elolvasod a választ (#11) akkor láthatod, hogy újratelepítéssel nem mész semmire.

2014. szept. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, de ezzel választ nem adtak arra a kérdésre amit kiemeltél, hogyan lehetne "visszavarázsolni" a régivé?
2014. szept. 20. 01:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Ehhez a linkhez eljutottál volna, ha a fenti linkre kattintasz. Tudom, két kattintás már sok, tessék, ez már csak egy:

[link]

Mielőtt megkérdeznéd, ott van a menüpont az importáláshoz is, közvetlenül a bekarikázott rész felett.

2014. szept. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csacsi2 ***** válasza:

Ez így van! Amennyiben a profilmappa a hibás (amiért gondolom újratelepíted) és azthasználod a későbbiekben ugyan ott vagy.

Más esetben 1# mozbackup-al kimented és azokat teszed vissza amik fontosak és nem többet (pl a beállításokat nem)

kimented a profilmappát és az új helyére másolod akkor ugyan azt kapod vissza. Profil könyvtár tartalmazza a te személyes beállításaidat (jelszavak , könyvjelzők, kiegészítők...)


"WinXP esetén: C:\Documents and settings\%felhasználói fiókod%\application data\mozilla

WinVista/7/8 esetén: c:\users\%felhasználói fiókod%\appdata\roaming\mozilla "


A profilmappa elérési útját a profiles.ini tartalmazza

c:\Documents and Settings\felhasználó név\Application Data\Mozilla\Firefox\

Path= érték


tehát ha az elérési utnak megadod a régi profikönyvtárat akkor szintén ugyan ott vagy.


Mindezt a mozbackuppal szelektálva is kimenthated és visszaállíthatod. (mentsd ki a profiles.ini -is)

2014. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csacsi2 ***** válasza:

lemaradt. profilfájlok (places.sqlite-könyvjelzők)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

de ha megynyitod a könyvjelzőket ott van az export -import is

[link]


rengeteg módja van döntsd el hogyan szeretnéd.

2014. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
01:31-es! Azért márt másokat hülyének nézel, csak magadat minősíted... két kattintás már sok.... lol... az a baj, hogy teli van az Isten állatkertje ilyen okoskodókkal, akik taljesen 100%-ig meg vannak győződve arról, hogy nekik van igazuk, és ezzel bealázhatják a másik embert, pedig egyszerű... nincs igazuk... egy egyszerű kérdést tettem fel barátom... te meg mindjárt leminősítesz? szánalmas vagy, és buta...
2014. szept. 21. 00:30
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyébként meg megvolt a két kattintás képzeld csak el... és hidd el már egyből is elmentettem a könyvjelzőimet, de sajna, még mindig nem tudsz választ adni úgy látom, hogyan lehetne gyorsabb a böngésző... esetleg betűzzem, írjam külön, vagy?

amugy a többieknek köszi szépen a válaszokat!

2014. szept. 21. 00:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvass vissza, aztán ha megtalálod a hogyan gyorsíthatom fel a böngészőmet kérdést, akkor szólj. Nem volt feltéve a kérdés, nem válaszolhattam rá. Gondolatolvasó meg nem vagyok. Könyvjelzők mentéséről volt csak szó, nem? Arra a válasz ott hever fentebb. Meg ott van még egy link, ami megmutatja, hogy a bönésző milyen adatai, milyen nevű fájlokban találhatók. Sőt, még azt is megtudtad, hogy az újratelepítés nem ér semmit, mert a profil ott marad változatlanul.
2014. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!