Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefox videó betöltés...

Mozilla Firefox videó betöltés probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a gond hogy pl akarok nézni youtubeon egy videót én alapból 720p-be szoktam rakni, és mivel nincs jó netem ezért szoktam kicsit pauseolni a videót, és megvárni még egy jó ideig betölt.


Nos az a helyzet hogy le pauseolom a videót, és elkezd tölteni, de csak kb a negyedéig a videónak ezután leáll és nem tölt, csak miután elindítom a videót. Tehát benthagyhatnám egy órára is akkor se fogja betölteni csak a negyedéig mert "leállítja" magát nem tudom miért. Valami beállítással biztos meglehet oldani. Google Chrombean nem volt ilyen gond, de a google chromeot nem használok, nem is fogok ilyet ne írjatok hogy más böngészőben csináljam, mert a firefox a best. :)


Remélem tud valaki segíteni!


Előre is köszönöm!


2014. szept. 7. 12:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!