Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet ilyenkor a probléma?...

Jakus Tamás kérdése:

Mi lehet ilyenkor a probléma? Többi lent.

Figyelt kérdés
A saját számítógépemen nem tudok bejelentkezni egyik oldalra sem. Minden próbálkozásomat kidobja felhasználónév / Jelszó hibára utalva. Böngészni tudok. Ugyanez a probléma más gépen illetve telefonon nem áll fenn. Ott minden megy úgy ahogy kell. Először külső behatolásra gyanakodtam, így amint lehetségessé vált egy másik gépen megváltoztattam szinte az összes belépési kódom. De a kérdés fennáll ha nem törték fel a freemail-em, facebook-om, stb-m akkor mi van a gépemmel? Kérem aki találkozott hasonlóval írja meg nekem. Emberi nyelven ha lehet mert értek a gépekhez de nem beszélek 2-es számrendszerül. Köszönöm!

2014. szept. 3. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A legutolsó sikeres belépés óta történt hardveres vagy szoftveres változás a gépen?
2014. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem. Semmilyen változtatás vagy telepítés nem történt.
2014. szept. 3. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Vírus teszt volt?
2014. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs virus, sem semmi egyéb.
2014. szept. 3. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!