Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Informatikához, számítástechni...

Informatikához, számítástechnikához értő segítenél? a többi lent.

Figyelt kérdés

Segítenétek?

Kábel csatlakozásom volt tegnapig, a szolgáltató rövid kábelt adott, több éven keresztül jó volt, de most már arrébb kellett tennem az asztali számítógépemet,/ nem laptop/

Wifi lett szerelve a gépembe, hogy arrébb tehessem.


Van egy blogom az RTL topikban, ahol értékes információim vannak, de nem tudok belépni.


Ezt írja.!


Probléma az oldal betöltése közben.

A kiszolgáló nem található


A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) forum.rtlbulvar.hu helyen.


Ellenőrizze a címet, nem gépelte-e el. Például nem írt-e ww.valami.hu-t a www.valami.hu helyett.

Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati kapcsolatát.

Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.


Minden eddigi, és minden keresett oldalt megtudok nyitni, megtudom látogatni, csak ezt az egy RTL topikot nem nyitja, tegnap óta, v is amióta a wifi van.

Van valami összefüggés a Wifi, és hogy nem tudok belépni abba a blogba, amit már 10 éve, napi szinten látogattam, és írtam a regisztrált címemmel és a beléptető kóddal?


Nem tudom. Nem értek az informatikához.


Mit tegyek?

Csak komoly és hozzáértő emberek segítségét kérem!


Rossz információval nem szeretném elrontani az amúgy jól működő dolgokat.


Előre is köszönöm az infót.



2014. szept. 18. 18:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem sem jó, nem nálad van a hiba, véletlen egybeesés.
2014. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Most erröl a gépröl irsz?
2014. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nyugalom leállt a szerver
2014. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 P.O.C. ***** válasza:
Nekem se jön be az ez az oldal. Szóval nyugi, a hiba nem a te készülékedben van. Várd meg türelemmel míg elhárítják.
2014. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ezt találtam a keresővel, de bármelyikbe léptem, ezt írja

, probléma az oldal betöltése közben, és a fent jelzett szöveg, "hálózati kapcsolat, proxy, tűzfal védelem, Firefox ... ezek tegnapig nem voltak problémák, betudtam lépni a publikus blogokba.

Mi lehet a hiba? Esetleg valaki tudja,? Mert nekem fogalmam sincs.


Ez a(z) [link] Google által tárolt változata. Ez egy pillanatfelvétel, ahogyan az oldal megjelent a következő időpontban: 2014. szept. 17. 05:12:05 GMT. Az aktuális oldal azóta meg is változhatott. További információ

Tipp: ha szeretné gyorsabban megtalálni a keresett kifejezést ezen az oldalon, nyomja le a Ctrl+F vagy (Mac számítógépen) a ⌘-F billentyűkombinációt, majd használja a keresősávot.

2014. szept. 18. 19:14
 6/24 A kérdező kommentje:

1-ke köszönöm szépen a hozzászólásod, igen erről a gépről írok ami most már nem kábelről, hanem Wifivel működik, a szolgáltató aUPC, de tőlük nem kérek infot, mert bénán irányítanak telefonon keresztül. Volt szerencsém hozzájuk, volt , hogy ráfogták az a hiba az én gépemben van, nem a szolgáltató a hibás.

Jött a tesom seperc alatt megjavította.

Most nem tudom a segítségét kérni mert távol van.

2014. szept. 18. 19:20
 7/24 A kérdező kommentje:

3-és 4-ke, köszönöm, szóval szerver hiba van abban a topikban?

Vagyis nem az én gépemben van a hiba. Oké. megnyugodtam.


És még egyszer nagyon szépen köszönöm az infókat;)


Szép estét, és jó pihenést kívánok !

2014. szept. 18. 19:24
 8/24 anonim ***** válasza:

Ne másolj be mindent szó szerint, mi is láttuk már egy csomószor.

NEM nálad van a hiba, nem tehetsz semmit. Türelem!

2014. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöldike;))
2014. szept. 18. 19:25
 10/24 A kérdező kommentje:
8-köszönöm;) gondoltam, ha kiemelem a szöveget az egyértelmű, mert esetleg én nem jól fogalmaztam meg kérésemet;) Azért kösz a megnyugtató szavakat. Neked is ment a zöldike.;))
2014. szept. 18. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!