Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor net miért kaki, hogy...

Telenor net miért kaki, hogy nagyon finoman fejezzem ki magam?

Figyelt kérdés

Másnak is van ilyen problémája? Apumnak is telenor nete van, bár ő előfizetéses, s az ő kártyájával mindig jó a net, az enyém meg lassú is, meg minden baj van vele.

Az előfizetésesnek van ennyi előnye, vagy vmi baja van a kártyának talán?

Másik telóval is rossz a netem, pedig 32-es sebességet ígértek. :(



#kártyás mobil #kaki #Telenor #net #előfizetésnél nincs baj csak?
2014. szept. 12. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy elhasználtad a csomagba foglalt adatmennyiséget, és lassítottak 32 kbps-re ami bizony ilyen lassú, vagy a telefonod nem 3G/4G képes, és csak 2G hálózatra tud csatlakozni.

Egyébként igen, a havidíjas előfizetésnek van annyi előnye hogy gyorsabb az internet, mert jellemzően feltöltőkártyám a legjobb esetben is 6-7 Mbit/s a sebesség, havidíjas esetén pedig a 4G ( LTE ) hálózatát kihasználva ( ha képes erre a telefon ) akár közel 100 Mbittel is mehet a net.

Viszont sima böngészésre a 6-7 Mbit is tökéletesen elég.

2014. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ.

Na, az van, h apum kártyájával úgy netezek, h berakom a telómba, s azzal elég a 32-es sebesség, mert azzal eléggé megközelíti azt a sebességet, az enyém viszont még a gyakorival is megszenved, szóval elég gáz. Sztem bemegyek, h vmi baj lehet a kártyával, vagy csak nekem kisebb sebesség jut.

Szóval nekem csak böngészésre kell, arra pedig jónak kéne lennie. Szóval eléggé necces, h nem a telóm nem 4G-s, akármit is jelentsen ez. :D Nem?

2014. szept. 12. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a telefonod pontos típusa?
2014. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gigabyte GSmart 1345. Kaki a telefonom is, az tény sajna, de akkor a másik kártyával is rossznak kéne lennie, nem?

Bár az is igaz, h apumnak még nagy kártyája van, nekem meg nagy és microsim is van egyben, ehhez lehet vmi köze talán???

2014. szept. 12. 16:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelentem, h ki lett cserélve a kártya, s most már kevésbé kaki. :) De a sebessége így se éri el a 32-t sztem, sőt a 12-t se. :D
2014. szept. 14. 00:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!