Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router wifi számitógép?

Router wifi számitógép?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy azt meg lehet e oldani, hogy egy számítógéppel vagy egy laptoppal egy adott ember routerje és gépe közé beilleszkedek és az én gépemen mennek keresztül az adatok amit az internet felé megy. Így különböző jelszavakat meg lehet szerezni az adott embertől cégtöl.

2014. szept. 7. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ekkora tudással te azt nem fogod tudni kezelni
2014. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pinkpancser ***** válasza:
Elvileg megoldható. Persze ha már fel kellett tenni a kérdést, akkor ez nem fog neked összejönni. Ha netán mégis próbálkozol, nem árt tudnod, hogy ez (még ha nem is élsz vissza az adatokkal) bűncselekmény.
2014. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha már keresztül megy a kapcsolat egy adott gépen akkor szerintem tuti, csak ahhoz profinak kell lenni...:D
2014. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy bűncselekmény, meg hogy az nem egy egyszerű dolog, csak kíváncsi voltam rá, mert a hónapokban történt meg az, hogy külföldi célebektől megszereztek egy csomó meztelen képet, és láttam egy riportot erről és abba nyilatkozta le egy biztonsági informatikus, hogy betörtek egy céghez és elég volt kb 10 perc és egy csomó jelszót megtudtak. és ezt a példát mondta, hogy valahogy így csinálták, hogy a router és a gép közé férkőztek be és rajtuk ment át minden és így figyelni tudták a dolgokat.
2014. szept. 7. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:

hogy külföldi célebektől megszereztek egy csomó meztelen képet,


1 belsö ember


2 ez is csak a reklám része külföldön ez egy 1000 éves taktika hogy az újságok a média és az emberek pl te ? ezzel foglalkozzon

2014. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tengor ***** válasza:
Technikailag lehetséges. Ugyanakkor nagyon sok helyen SSL titkosítást használnak a jelszavak küldésére, így csak olyan jelszavakat tudnál megszerezni, ami kb semmire nem jó...
2014. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pinkpancser ***** válasza:

Kicsit olvass utána, mert azóta van némi hír arról is, hogy hogyan szerezték meg azokat a képeket :)

De tudod ki az a Kevin Mitnick? És hogy milyen egyszerű módszert használt? Neki még számítógép se kellett, hogy megtudjon pl jelszót :)

2014. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!