Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube csak engem szivat?

A youtube csak engem szivat?

Figyelt kérdés

Mivel nem engedhetek meg magamnak egy több ezer forintos studió mikrofont, szimpla halk akkusztikos hangokat raktam be a videóm alá,felvágtam 30mp-s részekre és jól összekevertem (elméletileg 30mp-ig törvényesen lehet használni bármiféle hang/videó anyagot). Nem tulzok egy 8 perces videó elkészítése körülbelül 5 órámba telik, hang felvevéssel videó összevágással outro öszeállításával pluszba videó renderelés plusz feltöltés.


Mint említettem elég sok időmet beleölöm, és még csak azt se lehetne mondani, hogy nagos a 0dB-s videó alatt -30dB vel megy a zene. És még csak azt se lehetne mondani, hogy a zene miatt akarok híres lenni és youtube-tól pénzt keresni, mivel minden eggyes videómba ráklikkelek a gombra, hogy nem akarok bevételt. (Nem mintha annyira sokan néznék a videómat) De én ebből nem akarok meggazdagodni én csak szabadidőmbe szórakozásból csinálom, és ha valaki véletlen arra venné a fáradtságot, hogy megnézze a videómat annak ne kelljen alötte reklámokat néznie (ezért nem kérek érte bevételt).

És erre az a szutyok youtube letiltja a több mint öt órás munkámat(csak a hangsávot tiltotta le)...bezzeg amikor beírom a keresőbe a szám címét akkor ott van kb 3000ember feltöltötte már elöttem és azzal nincs semmi baja, hát kösz.

Tudtok bármilyen módszert emivel ki lehet kerülni a youtube hangsáv letiltását? Előre is kösz.



2014. szept. 7. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb minden kalóz anyagot törölnek, tilos zenét és filmez feltölteni, vagy bármit, ahol máshol pénzért árulnak.
2014. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem csak téged szívat. Én sem értem amúgy, hogy több ezren használnak jogvédett zenéket aláfestésnek és én is kapom mégis örökké a figyelmeztetéseket és a tiltásokat. Még olyan zenét is letiltottak, ami egy dj által közzétett és szabadon letölthető/felhasználható mix volt, amiben ugye több közismert előadó száma volt egy fél órás mixbe összegyúrva és a mixben szereplő összes számot letiltotta a youtube. Ugye nem gondolja a youtube, hogy majd én midi-zek össze egy saját szerzeményt a videóim alá? Amúgy a videók 95 százaléka alatt jogvédett zenék vannak, és évek óta fent vannak. Hogy csinálják ők?
2014. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

"Ugye nem gondolja a youtube, hogy majd én midi-zek össze egy saját szerzeményt a videóim alá?"


Nem gondolja.

2014. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Felvágtam egy gitár+zongora számot, úgy, hogy csak 20mp-es legyen és újrainduljon amint vége lett. Mintha ilyen végtelenségig tartó gitár szóló lenne.

És ezt bámásoltam 30szor a videóm alá, hogy kitegye azt a 8percet.

Esküszöm, ha ezt is letiltja nem jogtiszta tartalom használata miatt én tökön döföm magamat.

2014. szept. 7. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
nem, apádat is
2014. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
mert biztos sokkal bonyolultabb lenne keresni egy szabad felhasználhatóságú hanganyagot, és azt berakni alá...ha halkan megy a zene, akkor nem tök mind1, mi szól? és akkor esetleg nem kéne 5 óráig szenvedned egy 8 perces videóval.
2014. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a videò alatti szàmnak van köze a videòhoz, szòval nem rakhatok be bàrmit alá.

Ès amùgymeg nem a zenèvel tökölök öt òràt hanem a videòval. Olyan maximalista tipus vagyok, ha valami nem tetszik kitörlöm és kezdem az egészet elölről.

2014. szept. 7. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:

A megjegyzésbe oda kell írni kié a zene ki az előadója stb, és akkor nem törlik, hacsak kifejezetten nem tiltja ezt meg a kiadó.

Ha sajátodnak írod akkor törölni fogják.

2014. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!