Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a youtube...

Mi a véleményetek a youtube csatornámról?

Figyelt kérdés
Főleg tengericocik és a hörcsögök tartásáról van szó :)

2014. szept. 6. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Link lemaradt ..
2014. szept. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2014. szept. 6. 07:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Ritkán látni itt a GyK.-en olyan YouTube csatornát aminek igenis van értelme. Mindenki vlogol, meg gameplay-ezik. :)

Csak így tovább !!

2014. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

És most jön a DE: ez itt nem a reklám helye.

2014. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Nem reklámozom hanem gondoltam itt prfibbak is vannak és tudna tanácsot adni !

2014. szept. 6. 08:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Na én is teljesen meglepődtem. Az ötlettelen és gagyi gameplayek után tök jó látni végre valamit, amiben látom, hogy az alkotó tényleg szeretne valami hasznos információt tovább adni. Persze, rengeteg mindent kell még finomítani, meg javítani, de legalább van honnan elindulni.


Pl. kamerát jó lenne stabilizálni, és összességében utána kell járni az alapvető videózási szabályoknak (képkompozíció, vágás). A helyesírásra is kéne figyelni, és itt nem a vesszőhibákra, meg ilyenekre gondolok, de azért a végleges munkában ne maradjanak olyanok, hogy "fontoss". Meg amit még nem értek, hogy miért angolul vannak írva a videók címei, miközben magyarul megy a narráció. Ezen kívül persze kell még sok rutin, de jó úton jársz, további jó munkát és sok sikert!

2014. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

13. ra jön a kamera álvány szóval majd nem fog a kezembe remegni :D

Igen a helyesírás nem megy mert dislexiás vagyok , de probálok helyes írni :)

szerkeztőt is keresek , de a sony nem ment a gépemen :)

Köszönöm a tanácsot :3

2014. szept. 6. 13:02
 8/10 A kérdező kommentje:
s azért vannak angolul a címek , mert szerintem magyarul idétlenül néz kis ! De mivel nem tudok még folyékonyan beszélni angolul, ezért magyarok a videóim , de a cím szerintem angolul jobban néz ki nekem legalábbis jobban tetszik :)
2014. szept. 6. 13:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobban néz ki angolul, viszont félrevezető. Egyrészt ha egy külföldi talál rá, akkor joggal hiheti, hogy angolul talált videót, és csalódás érheti, amikor nem ért belőle semmit. Az meg, aki csak magyarul beszél, nem fog rákattintani, mert joggal hiszi azt, hogy a videó se magyar. Értem én, hogy az angol gyakran jobban hangzik, viszont ilyen esetben a pontosabb tájékoztatásért ezt érdemes feláldozni. :)
2014. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen erre már én is gondoltam , hogy magyar miért nézne angol cimű videót !
2014. szept. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!