Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért törölte a youtube a...

Miért törölte a youtube a videómat? Vissza lehet szerezni valahogy?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve töltöttem, fel, mert hogy ott biztonságban lesz, nem fog elveszni(középiskolai osztályvideó ráadásul). Nekem már nincs meg az eredeti mert elveszett.


Lehet, hogy valaki kitörölte? Ismerek valakit aki megtehette ezt..


2014. szept. 5. 21:06
 1/3 anonim válasza:

Ugorj erre a linkre úgy, hogy be vagy jelentkezve:

http://www.youtube.com/my_videos


Ha a videó egyáltalán nem található meg a listán, akkor valaki (te, haverod a szomszéd mari néni -> személy) letörölte a videót manuálisan ezen a videokezelőn keresztül, miközben ebben a felhasználóban volt bejelentkezve.


Ha esetleg a YouTube, valaki akit személyesen megsértettél a videóval és bejelentette a youtube-nak (ritka, de megesik!), vagy valami idegesítő harmadik feles cég piszkálta, akkor a listán marad, de nem jelenik meg publikusan, az esetek többségében.


Ha:

-A listán ott van a videó:

1, Nézd meg, hogy a videó nyilvános, vagy privát-e. Ha nem nyilvános, akkor egyszerűen tedd publikussá.

2, Ha egy harmadik fél döntött úgy, hogy megszívat, akkor csak te nézheted meg, addig amíg el nem fogadsz ilyen-olyan idióta szerződéseket, hogy nem keresel vele pénzt stb (bár ez sem gyakori ilyeneknél)


-A listán NINCS ott a videó:

1, Valaki manuálisan letörölte

2, Lehet, hogy más csatornára raktad fel?

2014. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

úgy töltöttem fel a videót, hogy nem raktam hozzá címkéket.

a listában nem jelenít meg semmit :'(


amúgy történt pár változás ami miatt valakire gyanakodok, de mindig ki szoktam jelentkezni. nem tudom, hogy ezek a változások számítanak-e.

2014. szept. 5. 21:31
 3/3 A kérdező kommentje:
csak ez az egy csatornám van, és sehogy se tudok rákeresni
2014. szept. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!