Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet gyorsan és...

Hogyan lehet gyorsan és egyszerűen like -ot szerezni most nyitott facebook oldalra?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 12:03
 1/5 stefannn válasza:
Én egy oldalról rendeltem lájkokat, őket használtam már többször is és eddig beváltak, szépen felhoztam vele az oldalamat. Ez az oldal címe: [link] legutóbb 2500 ft-ért rendeltem 10ezer lájkot sztem simán megéri
2014. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Like-ot szerezni??

Azt meg minek?


Hát ha érdekes a tartalom,akkor likeolják, vagy lemaradtam valamiről????


:))))

2014. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen ez így van , de az elején a legnehezebb , mivel a kevés like egyfajta bizalmatlanságot generálhat

...

Minnél több a like annál jobban terjed a oldal és annál jobb a keresőben elfoglalt helye .


Remélem tudtam segíteni ....

2014. aug. 27. 12:55
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Stefannn!


Köszönöm a linket , megrendeltem 10 ezer like-ot .

2014. aug. 27. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:

"megrendeltem 10 ezer like-ot"


Beszarok xD Majd írd mi a helyzet.


Amúgy komolyan nem értem, minek neked egy halom like (eltekintve attól hogy leírtad azt a szöveget, amit az oldalon írnak hogy miért is jó). Mitől lesz neked ez jobb?


Mondjuk lájkolni azt szokás ami érdekel, tetszik, tehát olyan dolgot kell csinálnod, amihez értesz, téged is érdekel, és úgy tudod előadni hogy másokat is érdekeljen.

2014. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!