Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miértnem jó a netem? Többi lent

Miértnem jó a netem? Többi lent

Figyelt kérdés
Az a problematikám, hogy a számítógépem nem csatlakozik a netre. Kábel be van dugva, jön is rajta a sebesség (laptopot rádugtok azon jó) de a gépemen valamiért nem. Modem vsere volt az ipcimet átirtam kiirja hogy csatlakozik is a sebességet is de ha rámegyek a böngészőre az nemtölti be az űrlapot? Segítsetek

2014. szept. 7. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakd újra a hálózati kártya driverét.
2014. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-próbából,menj föl a netre a lapiddal,

-és amikor már azon megy a net ,akkor dugd át a netkábelt a már bekapcsolt asztali gépedbe,és így azon is lesz net,

2014. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Routert használsz?

Az IP címed miről mire írtad át?

G.

2014. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Asztali pc-m van szoval csak kábellel tudnék rá cslakozni. Hat van router is meg modm is de a kabl ami jön a gépembe az a modemből van direktbe gépbe csatlakoztatva. Enthernt kabellel. Az ip cimet hogy honnan on a net atirtam van is csatlaozas felismeri a sebeaseg is annyi amennyinek lennie kell megse tudok bongeszni mert nem tud kapcsolodni. Mindenkepp valami wan miniporton keresztul akar de sose sikerul es ujratarcsazza. Aztirja aminiport nem valaszol. Google chrome meg aztirja ki hogy nemsikerult csatlakozni mert a dns kereses nem sikerult :D Da.fuq
2014. szept. 7. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!