Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassult le a netem? (V2)

Mitől lassult le a netem? (V2)

Figyelt kérdés

Sziasztok 1x már feltettem ezt a kérdést ,de sajnos választ nem kaptam a helyzet a következő

Telenor Mobil internetem van kb 1 hónapja iszonyú lassú az elött se volt vmi gyors ,de most kibírhatatlan PL:Team Fortress2-özni tudtam a telenor kis akciója elött most már nem nem tudom mi lehet a baj gyanakodtam vírusokra ,kémprogramokra ,de nem ez aztán letöröltem majd ujra telepítettem az internetet ,de ez semmi jött be .. egyszerűen már nem tudok mit kezdeni létszives valaki segítsen



2014. szept. 1. 15:55
 1/3 kata kata ***** válasza:
2014. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő ezt a google 8888 8844 dologot megcsináltam ,de nem tapasztaltam nagy változást a Microsoft oldaon meg nagy rész a dsl-ről és a routerről volt szó
2014. szept. 1. 16:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Még 1 érdekes dolgot észre vettem ha letöltök valamit legyen az torrent akkor a normál sebességgel kezdi letölteni majd szépen lassan zuhan le míg 0.6lessz mit tegyek??
2014. szept. 1. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!