Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy ilyen router panelban...

Egy ilyen router panelban mire elég? Egész házban lenne jel?

Figyelt kérdés

TP-LINK TL-WR841N


[link]


vagy egy ilyen...


Asus RT-N10E WiFi router N


[link]



2014. aug. 25. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt így ránézésre nem lehet megmondani, elég sok mindentől függ. Valószínű, ha a lakásban nincs semmi zavaró tényező, akkor igen, az egész lakásban lenne wifi. De azt nem lehet így megmondani, hogy a router elérne-e a szoba legtávolabbi pontjába is.
2014. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy wdr 3600-al csak egy emeletet tudtam befogni :(
2014. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(az egész házat úgy gondoltam mint az egész panel)
2014. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy ilyen van: [link]

A 10. emeleten lakom. Nem tudom, hogy egy Huawei készüléket hol üzemeltetnek, minden esetre lopta a WiFi-met, így kénytelen voltam lejelszavazni a routert. Annyi biztos, hogy a másik szobában kb. öt méter távolságra - közben egy vasbeton fal - kiváló a jelerősség.

2014. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én falun lakom, és van egy 841ND és egy 741ND-s routerem, ezek kb 100 méterig visznek el úgy hogy bent vannak házban és a kb 3.-4. szomszédnál is van jel még
2014. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah de azt hozzátenném hogy a ház közepén van egy kandalló, és átlósan nem tudja normálisan átlőni egyik sem a ház ellenkező felébe a jelet, így muszáj wds módot alkalmaznom és így háromszög alakban eljut a jel oda ahova kell
2014. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az asus lett belőle aztán! Az egész lakásban van jel szépen!Bár ha kimegyek lépcsőházba ott már nem igen van!de az nekem lényegtelen :) Egyébként hogy kell megváltoztatni a jelszot a router beállitásainál? amikor belelépnék a beállításaiba, hogy ne a gyári legyen ott mert azt egy hülye is kitalálja :D és én azt sehol se találom, hogy hogy kell..
2014. aug. 30. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!