Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home internet szolgáltatást...

T-home internet szolgáltatást használok 5 Mbitel rendelkezek eddig fizettem érte 5.457ft most emelték 6.926ft miért?

Figyelt kérdés
Mit tanácsoltok ? szóljak be nekik mert ez már sok szerintem ennyiért ?
2014. aug. 18. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert lejárhatott a hűségidőd. De ez amúgy rohadt sok pénz 5mbit-ért, én úgy tudtam, hogy most már 10 az alap mindenhol. Telenor mobilnet gyorsabb és olcsóbb...
2014. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát azt te tudod, hogy meddig szólt az előző hűségidőd, de ennyiért én nem újjítanám meg. Nézz szét, hogy milyen szolgáltatók érhetőek még el a környéken, illetve hogy van-e olyan, amelyiknél kaphatsz teszthónapot, hogy kipróbáld a szolgálatást. Ha nincs más, akkor persze gondolom marad a T-Home...
2014. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ide csak ezt tudtam be köttetni más nem volt :(
2014. aug. 18. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nézzz körbe a mobilnetnél vagy ha kapuvár környéki vagy a kaulannál! Meg kérdezd meg a Vidát ha győr-moson-sopron megyei vagy hogy enm e terveznek bővítést vagy a digit vagy a upc-t hogy ők terveznek e vagy valamni céget főleg olyat aki a szomszéd vagy a 2. szomszéf falúba már szolgáltat!
2014. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiegészítés a vid Pest megye egyes részein illzve még egypár faluba is elérhető ami e két megyén kivűl van wwww.vidanet.hu és keress rá a telepűlésre jobb felső sarok

1203 az elérhetőégük ott is mweglehet kérdezni terveznek e bővítést! Most itt is lesz a közeljövőben és én repülök hozzájuk vagy a kauplanhoz mégg eldöntöm de a T-től és a gömc ADSL-jétől lépek az 100 :)

2014. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!