Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el folyton az...

Meister66 kérdése:

Miért megy el folyton az Internetem?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy 2-3 órán át tökéletesen működik az internetem,viszont utána rá kattintok egy új lapra (vagy frissitem)tölt.....tölt....tölt majd be adja hogy ez a weboldaldal nem érhető el! Viszont a gép az azt mutatja hogy van internet! (Képem is van róla de nem tudom hogy kell feltölteni ide:D ha tudja valaki írja le:) De ha utána űjra indítom akkor utána max fél óráig használható! De vol már olyan hogy csak 8 percet lehetett használni! Ha ez még nem lenne elég a játékok a gépen amik eddig full grafon mentek utána max 20 fps em lehet! (Crysis2,MW3,BF3,stb.....)

Ha valaki tudná a választ legyen szíves segítsen!

UI: ki próbáltam másik routerel azzal is ezt csinálta!



2014. aug. 8. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a játékoknak sok köze lenne a netkapcsolathoz, nem amiatt lassulnak be. Persze azért nézd meg, nem-e fut valami p2p vagy frissítő program a háttérben, ami nagy adatforgalmat bonyolít. Nem ártana tudni még, hogy milyen technológájú neted van (DSL, kábel, optikai, mobil3G/4G), illetve hogy milyen típusú készülek vannak a lakásban (splitter/filter, modem típusa és router típusa).
2014. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amióta nálunk állítólag gyorsabb internet van (amiért persze többet kell fizetni), azóta lelassult és hasonló kimaradások vannak (t-online).
2014. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Öhhmmmmm hát kábel netem van!

Ez annyit tesz hogy egyik gépen van a router a másikban (az enyémben) pedig kábellel van!

Ha esetleg segít még T-HOME os netem van

2014. aug. 9. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!