Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el folyton az...

Miért megy el folyton az Internetem?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy néha (sajnos elég sokszor) amikor bekapcsolom a gépet, akkor a netem korlátozott (tehát nincs).. nem csinálok semmit, csak simán újraindítom, akkor meg van. Ilyenkor mi a teendő, hogy ez ne így legye?

Én a routerre gyanakszom, mert amíg az nem volt, addig nem volt ilyen probléma.. és ne mondjátok, hogy akkor helyezzem üzemen kívül, mert ha már megvettem, akkor szeretném használni, és amúgy anélkükl csak sima modem, lennem, azzal meg minden bekapcsoláskor csatlakozni kell az Internetre manuálisan. Ezért lett router véve. Ja és azt az IP címet, amivel b elehet lépni a router beállításokba el lehet felejteni, ugyanis nem működik.


Légyszi segítsetek!!


2013. jún. 11. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen típusú router?

Egy géphez vetted? Azért fogyaszt 10-15W-ot óráként, hogy legyen?

2013. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

erről a routerről van szó: [link]


És igen. egy géphez vettem.. de nem tudom, hogy mennyit fogyaszt.

2013. jún. 11. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

(Vazeratti, a havi 600 pluszköltség nem vágja földhöz szerintem.)


" Ja és azt az IP címet, amivel b elehet lépni a router beállításokba el lehet felejteni, ugyanis nem működik."

Ezt viszont nem egészen értem. Az internetjelszót be tudtad állítani de azóta nem megy? Fix IP-vel kellene megnézni a hálózatot, de azt nyilván a routeren is be kell állítani.

2013. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem az IP címbe lépve tudtam beállítani, hanem varázsló segítségével a routerhez kapott lemezzel. a magyar nyelvű használati utasításban volt az az IP cím, de nem megy vele. Akkor vettem a kezembe az angol nylevűt, és ott írta, hogy rakjam be a lemezt és a varázsló végig vezet. Ez oké. meg is történt.. lett internetem.. igaz, hogy a beállításokat nem tudom megváltoztatni, de lett.. viszont el megy folyton, újraindítás után meg visszajön. :/
2013. jún. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!