Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jönnek a Youtube...

Miért nem jönnek a Youtube frissítések az e-mail címemre?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy kb 3 - 4 hete nem jön egyáltalán semmilyen frissítés azokról az oldalakról ahova fel vagyok iratkozva. Csak ha belépek a youtube fiókomba és ugy nézem meg de úgy meg nagyon lassú átnézni őket, mert ott van minden, én meg bejelöltem melyekről e-mail értesítést.

Csak nálam van ez vagy mindenkinél. ?



2014. júl. 25. 23:49
 1/2 anonim válasza:

Nekem Június óta nem jön. Kíváncsi vagyok más válaszára, de "jó tudni", hogy már ketten vagyunk.


Biztos vannak még ilyenek, először én arra tippeltem, hogy sok csatornára vagyok feliratkozva (kb. 30), és ezért nem küldi, terheli stb.. De nem túl valószínű...

2014. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 720 oldalra vagyok feliratkozva :D sok minden érdekel. De azóta sikerült megoldani. El volt állítva, hogy a youtube értesítéseknél, hogy értesítés kikapcsolva automatikusan kikapcsolta. Ha kell segítség írj privibe és segítek.
2014. aug. 21. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!