Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazonról hogy lehet rendelni...

Amazonról hogy lehet rendelni áttételesen hogy a vevő azt lássa az ebayről rendelte a cuccot?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen internetes munka dsd marketing állítólag az amazonról el tudod küldeni a cuccot úgy mintha tőled rendelték volna ebayről és persze az ebay es számlát kapja a vevő a magasabb árral de te az amazonról vetted kevesebbért így a különbözet a te hasznod . Hogy lehetséges ez?

2014. jún. 23. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Elég kevés fantáziával áldott meg a teremtő.


Feltöltöd ebayre a terméket és ha érkezik rendelés, akkor te is megrendeled a nevében az amazonon.

2014. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Téged meg elég gyenge memóriával áldott meg az úr:D


Olvasd már el hogy mit írtam ki , az a lényeg hogy ő az ebayről kapja meg többért .


Mi a francnak rendelném meg az ő nevében olcsóbban mint amennyiért én kiírtam ,ráadásul szegény nem fogja érteni hogy miért kapta meg olcsóbban és más eladótól de az biztos hogy lesz egy jó napja én meg ingyen dolgoztam.


Itt nincs igazi áruforgalom , én nem kerülhetek fizikai kapcsolatba a termékekkel ,nem is tudnám ingyen postázni és nem is érkezne meg belátható időn belül,a vevőnek, ráadásul itt több száz áruról van szó ,napi 2 3 eladással amin állítólag 10 $ szoktak keresni az 30*10-20 =300-600dollár / hó de amivel reklámozzák hogy ezer dollár alatt senki nem keres vele két hónap után.


És ezt nem a dsd mlm rendszerére értik hanem csak az amazonos eladásokra .


De nem látom be hogyan lehetséges ez ,van akinek elárulták már mit kell beixelni?

2014. jún. 23. 23:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ergo becsapod a vevőket.Legalábbis nekem ez jött le.

Nyugodtan rendelj az amazonról és add el a saját magad hasznával ezzel nincs baj.Sokan csinálják.De ne mondd nekik hogy az ebayről van.Plusz ha arra nem jössz rá hogy csinálja más..(hisz nem mindenki rendel az ebayről és mégis ebayes áron adja+keres is rajta)Akkor ne foglalkozz ezzel. :)

Remélem tudtam segiteni!

2014. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem csapok be senkit nem érted hogy a vevő tőlem rendel az ebayről , az már az ő baja hogy nem nézett utána hogy hol kapja meg ugyan azt olcsóbban.


Írd be a keresőbe hogy DS Dominations.


Akkor ezek szerint minden viszonteladó becsap téged mert nem nagyker áron adja a krumplit.

2014. jún. 24. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tisztázzuk: Kinézel egy gagyát 10 dollárért Amazonon. Felrakod Ebay-re 20 dodoért és ha valaki ott lecsapja, akkor rendeled Amazonról, postázod tovább a vevőnek és elteszed a különbözetet. Így gondoltad a dolgot?

G.

2014. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem én gondoltam így hanem a DSD így reklámozza az MLM rendszerét . De nem árulják el hogy hogyan csinálják csak ha fizetsz.
2014. jún. 25. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1: A dolog lehetséges.

2: Már sokan ráálltak, esélyed sincs árban alájuk vágni.

3: Ez egy szemét dolog és mások lehúzására épül, tehát NE csináld!

4: Az MLM és társai egy dologra jók: arra, hogy te is elbukd a pénzed. -> A DSD marketing egy óriási nagy baromság. De tényleg orbitálisan nagy. NE csináld!

G.

2014. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen lassan már énnekem is az jött le hogy az egész ebayezés csak a mézesmadzag ,a körítés a púder a rizsa volt az egészben ami mögé a 45. percben elvan bujtatva egy kőkemény MLM rendszer ami lényegében semmi más mint egy tananyag ami állítólag megtanít arra hogyan ebayezz . CSak az az érdekes hogy az ellenkezőjét szónokolják mint amit csinálnak mert azt harsogják hogy az ebayezés a DSD től függetlenül lehetséges ,de nem árt ha befizetsz a tanfojamokra mert akkor leszel csak igazán sikeres .

De miután most megkérdeztem valakit aki benne van és ő is azt mondta hogy nem árulhatja el a választ a fenti kérdésemre csak ha belépek innentől kezdve a napnál is világosabb hogy hazudtak hiszen a promóciós videóban fél óráig arról beszél a mester hogy a DSD független az ebayezéstől és nem kötelező regisztrálni csak érdemes , a valóság meg az hogy így nem tudod meg a titkot ,talán mert nincs is titok és az egész egy nagy kamu ami az ebayezést illeti .


Gondolom miután sok idióta befizette magát már szégyenből sem fogja bevallani hogy nincs semmi titok ezért sem lehet fórumokat találni ahol erről beszélnek legalábbis én nem találtam itt is csak egy hasonlót.

2014. jún. 25. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem fogják Neked a "nagy titkot" elárulni..hamár ők fizettek érte,fizess Te is.

Legalábbis gondolják Ők. :)

2014. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 wicken válasza:

gyengébbeknek elárulom hol van itt az üzlet.


a DSD szart aki árulja, annak Te fizetsz az "infóért", meg a "segítségért" 10-20 dollárt havonta, aztán akkor tudod meg, hogy olyanért fizettél, amit eddig is tudtál.


elkezded magad keresni az amazon és az e-bay közti árrést, majd rájössz, hogy nem találod.


ha mégis, akkor az ebayen felrakott termékedet veszi valaki, Te örülsz, rendelsz, majd kiderül, hogy mindenhol levonnak Tőled annyi jutalékot, hogy az eladott szaron keresett 1-2-5 dollár nem fedezi a költségeidet.


ez megint a hülyék vására... :)

2014. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!