Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán mi történik akkor, ha...

Vaterán mi történik akkor, ha a vevő nem jelentkezik az általa licitált termékért?

Figyelt kérdés
A vevő licitált egy termékemre. Még aznap írtam neki egy levelet, megadtam az elérhetőségeimet és megkérdeztem,személyesen veszi-e át a terméket vagy postázzam? Erre bunkó stílusban visszaírt, hogy ma (aznap) jött volna a termékért de nem voltam otthon. Kértem, hogy mielőtt jön, szóljon nekem legalább telefonon, hogy biztosan otthon legyek. Volt néhány levélváltásunk, amikben a vevő rendszerint elég bunkó stílusban írogatott. Átutalást jelöltem meg, hogy így kérem kifizetni a terméket, de ő kijelentette, hogy mivel személyesen veszi át, ezért a helyszínen fizet majd. Belementem. Azonban több mint 3 hét eltelt, és nem jelentkezik. Én úgy érzem, nem nekem kell kaparnom utána, hogy ugyan jöjjön már és fizesse ki és vigye el a terméket. Na de mi történik ilyenkor, ha esetleg meggondolta magát és nem kell neki a termék? (És erről engem sem értesít.) Nekem mit kell ekkor tennem a Vaterán? Egyáltalán mennyi az az időintervallum, amin belül a vevőnek ki kell fizetnie a terméket? Ha nem veszi meg mégsem, mi történik a Vaterán? Nekem kell-e jeleznem az adásvétel meghiúsulását, vagy mit kell tennem? Mennyi idő múlva kell lépnem?
2014. jan. 27. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem válaszol, akkor hagyd a pi*csába.

Adj neki egy negatívat és írd le a véleményed róla.

2014. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz vele, de csak szólok hogy rengeteg az ilyen vaterán.
2014. jan. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nemrég regisztráltam, én is kifogtam egy srácot, aki 2 napja leütötte 2 árumat, de az már meghaladta a képességeit, hogy ezzel egyidejűleg írjon is. Másnap délután én írtam neki, előzékenyen felajánlottam, hogy hozzá közelebb eső részen is intézhetjük az adásvételt Bp-en belül. Elkérte a számom és hadovált valamit erősen szétszórt hatást keltve, hogy még nem tudja, mikor jár arra és telefonon beszéljük meg a részleteket. Azóta se keresett. Eddig 7-en értékelték, kizárólag pozitívumokat írtak róla. Igaz, az utolsó 2 éve volt. Nem igazán tudom mire vélni ezt a linkséget, de én is fontolgatom, hogy ha pár napon belül nem jelentkezik, nem foglalom neki tovább az árukat, helyette kap egy korrekt értékelést.
febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!