Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a routerem?

Miért nem működik a routerem?

Figyelt kérdés
Segítségeteket kérném, egy modemből routeren keresztül netezünk, (én wifiről, egy asztali pc kábellel) de elvittük a routert egy lan partyra és mióta hazahoztam sehogy nem akar működni pedig mindent kipróbáltam. Mi a túró baja lehet? TP-Link WR741ND típusú, a hozzá kapott cd-vel próbáltam bekonfigolni de olyan hibát kapok, hogy "The connection is limited or no connectivity" - "Please make sure your DHCP server is enabled". Ez micsoda és hogy lehet megcsinálni? Máskor is vittem már lan partyra, akkor hazahoztam visszadugdostam és rögtön működött minden újra. De most ilyet ad ki mit lehet ezzel csinálni? Próbáltam böngészőn keresztül is konfigolni beírom h 192.168.1.1 arra se hoz be semmit. Segítsen valaki plíz! :/

2014. jún. 22. 14:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

És mit?

A ki-be kapcsolót?

Vagy a QSS-t?


:DDDD

2014. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!