Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tölti le ilyen lassan a...

Miért tölti le ilyen lassan a fájlt az utorrent?

Figyelt kérdés

uTorrent 1.8.5 -öm van.

1,77 G-ás film, és reggel óta még csak 58,8 %-ig jutott el...

Kevesen seedelték, ez lehet a baj?

Hagyjam h töltse tovább, mert ez normális vagy csináljak vele vmit?

Ráadásul néha azt írja ki, még 7 óra van míg kész lesz, aztán márcsak 1, vagy 2... Idegesít, h nem tudom mi van... :S

Még nem ismerem annyira az egész rendszert, így sok segítségre szorulok, előre is köszönöm! :D


2010. jan. 1. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyobb net vagy utorrent 1.7.7
2010. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 13:59:

Igen, csak jogtiszta alkalmazásokat használok, mert idáig mindenhez volt ingyenes alternatíva, vagy ami tényleg kellett, azt megvettem. És ha nekem ez sikerül 23 évesen, mérnök-informatikusként, akkor talán más gyökérnek is sikerülhet.

2010. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne ezzel veszekedjünk, elég sok helyen írnak hogy vedd meg, ha nem tud segíteni ne írjon, nem azt kérdezte, hogy ki tud jobb érvet mondani.


Amúgy ha csak a film a lassú, akkor kevesen seedelik, ha minden, akkor valami baj van,

2010. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

utolsónak igaza van. :)

köszönöm, már megoldódott, vszleg csak a seedelők számával volt a baj, mert aztán lejött!

2010. jan. 3. 09:06
 15/16 MerlinDragon válasza:
én meg utálom az ilyen álszent FASZT !szerintem te veszel el a legtöbbet !!!véletlenül nem a nővéred a anyukád ?
2015. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 MerlinDragon válasza:
...elfelejtettem!:)Nekem is lassan jon!pedig 150mbit a net vagy 80=an seedelik.és kétora alatt jott le egy 18.7gb-us film.
2015. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!