Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tölti le ilyen lassan a...

Miért tölti le ilyen lassan a fájlt az utorrent?

Figyelt kérdés

uTorrent 1.8.5 -öm van.

1,77 G-ás film, és reggel óta még csak 58,8 %-ig jutott el...

Kevesen seedelték, ez lehet a baj?

Hagyjam h töltse tovább, mert ez normális vagy csináljak vele vmit?

Ráadásul néha azt írja ki, még 7 óra van míg kész lesz, aztán márcsak 1, vagy 2... Idegesít, h nem tudom mi van... :S

Még nem ismerem annyira az egész rendszert, így sok segítségre szorulok, előre is köszönöm! :D


2010. jan. 1. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Meg lehet nézni hány seeder van, de igen elv az lesz a probléma.
2010. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Vedd meg a boltban, az nem zavarja össze a sok információval a kis agyadat.
2010. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

több tényezőtől is függ, a letöltés gyorsasága.

számít az, hogy hányan seedelik, de az sem mindegy, hogy ezt milyen feltöltési sebességgel teszik.

akár egyetlen seedelő is tudhat nagy sebességgel feltölteni, ha elég nagy a sávszélessége.

terészetesen a te letöltési sebességgedtől is függ az idő.

a letöltési meg azért változik, mert a program, az éppen aktuákis letöltési sebesség alapján folyamatosan számolja, hogy az adott pillanatban érvényben levő sebesség mellett mennyi idő kell a befejezéshez.

nekem, ha maximális sebességgel tudok letölteni, akkor egy másfél gigás fil 17 perc alatt jön le, de van úgy, hogy akár egy napig is "elketyeg"

2010. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1.8.5 delete -> 1.8.2 install plusz amiket az előttem lévő írt! :D
2010. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utorrent oldalán vannak tippek hogyan gyorsíthatod a letöltést, nekem bevált. Jó beállítások meg minden...

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

00:00-ra ne hallgass, 1.8.5 is ugyanúgy stabil változat, semmivel sem rosszabb az 1.8.2-nél.

Nekem mindkettő volt, és semmi különbséget sem látok, így nem azt mondom, hogy szar az 1.8.2, de ha már az 1.8.5 van fent nem kell letörölni és azt felrakni.

Amúgy igen, 23:56-nak igaza van, 23:51-esnek meg hol van a többi jogvédő haverja?

2010. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked bevált az 1.8.5 de sokaknak nem! És nem csak nekem nem! Ezért mondtam h törölje le és rakja fel az 1.8.2-őt mert sokaknak megoldotta a problémáját! Szóval lehet nálad működik de ez nem jelenti azt h mindenki másnál is igen..
2010. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a baj, h nem értek hozzá annyira, és nyugodtan le lehet miatta hurrogni, de ez van... =/

2010. jan. 2. 12:04
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:27:

Nincsenek jogvédő haverjaim és én sem vagyok az. Csak nem szeretem a cigánykodást, mikor valaki nem megvesz, hanem elvesz valamit ami pénzbe kerül. Bezony.

2010. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

13:15- ös:

természetesen a te gépeden MINDEN program és alkalmazás jogtiszta - igaz?

gratulálok!

mikor lesz a szentté avatásod?

2010. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!