Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tölt ilyen lassan az...

Miért tölt ilyen lassan az utorrent?

Figyelt kérdés

Amikor elíndítok egy letöltést az utorrenten tök normálisan tölti egy ideig (pl 50 százalék) és aztán nagyon belassul néha net is elmegy.Aztán van amikor 10 másodpercig megint normálisan kb 600 kb per másodperccel tölti aztán megint belassul 0.1 kb per másodpercre.A seedekkel nincs gond ,van vagy minimum 20 de amikor 400 seed volt akkor is belassult a felénél.


Mi lehet a probléma? :S


2011. máj. 4. 09:01
 1/7 anonim válasza:
lehet, hogy a te neteddel van a baj (?) Esetleg ha nem probáltad még akkor frissítsd a kliensedet, ha nem automatán csinálja. Nekem volt hasonló, csak pont a föltöltéssel, hogy vagy 0.2-0.3 al ment vagy sehogy, az interenetszolgáltató váltása ugy tűnik megoldotta. nálad az is lehet, hogy esetleg az oldallal van valami gány.
2011. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen már szinte biztos hogy nettel van a baj mert az előbb is elment.Kikapcsoltam a rootert majd vissza és most megint megy.Nem tudom mi lehet a probléma. :(

(egyébként két számítógép csatlakozik a netre wifiről de eddig nem volt semelyikkel se gond egyszerre lehetett netezni most meg csak úgy néha elmegy néha van tehát így össze vissza nem értem :S)

2011. máj. 4. 09:12
 3/7 anonim válasza:
melyik szolgáltatónál vagy?
2011. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
t-home
2011. máj. 4. 09:16
 5/7 anonim válasza:
na mi azt váltottuk UPC-re :D persze néha ez is szivozik de hát semmi sem tökéletes.
2011. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom eddig a T-Home-al se volt probléma de pl most tökéletesen megy a net meg a letöltés is.Szóval fogalmam sincs mitől megy el néha lehet hogy valami program lassítja be?
2011. máj. 4. 09:21
 7/7 anonim válasza:
lehet hogy valami vírus, nem legális torrentoldalakrol akár össze is szedhettél egyet-kettőt, esetleg futtas le egy-két keresést, de én igy első körbe azt mondanám hogy a szolgáltató a szar
2011. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!