Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond az internettel?

Killer Joe kérdése:

Mi lehet a gond az internettel?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy eddig 1.2 Mb/ s -el szedtem le , ez volt a maximum és álltalába tartotta is de az utóbbi pár napban épphogy fel megy 300-400 Kb /s -re. A net sebessége nem változott , és a gépen se lett át állítva semmi. Arra gondoltam esetleg magátol állt át valami de foggalmam sincs mi . Ha valakinek lenne gondja a T-Home - al akkor meg köszönném ha értesítene hogy ha tud valami hogy túl van terhelve a rendszer vagy ilyesmi bár enne kicsi az esélye. Ncore-ról szedtem le onnan is lassú volt PirateBay-ről is lassú vot szoval nem a torrent oldalakkal van a baj . Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. jún. 7. 11:42
 1/4 anonim válasza:
T-Home kiépitési hiba vagy valami olyan program(vírus) került fel ami húzza a pingedet. Ezért.
2014. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod de én laptopról gépezek és az asztali gépen is ugyan ez van , az lehet hogy ugyanaz a gond ? mármint a vírus ?
2014. jún. 7. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem néha-néha megszakad a drága t-home. Azért drága, mert ki vagyok rájuk akadva, már csak azért is, mert folyton zaklassák az embert a HD tv-s csomagjukkal, holott már mondtam nekik, hogy nem kell. Ez csak megjegyzés volt.
2014. jún. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem pár napja járt le a hűségidőm,rögtön hívtak,ha meghosszabbítom kapok pár száz forint engedményt,valamint pár megával gyorsabb lesz a letöltés is. Belementem,mert Tv,internet,telefon minden náluk van,szóval nem lenne kifizetődő ha az egyiket máshonnan rendelném.

De a lényeg,mióta ez megtörtént (kb egy hete már) a pingem 30-ról fix 60-ra emelkedett. Ha nem változik pár napon belül,értesítem őket,bár kizártnak tartom,hogy eddig más ezt nem tette meg.

2014. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!