Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond az internettel?

Mi lehet a gond az internettel?

Figyelt kérdés
Elég érdekes dolgokat produkál az internetem: Néhány oldalt behoz, míg másokat nem. A gyakran látogatott oldalakról van szó, és kizárt, hogy ennyi mind egyszerre álljon le. A Google egy ideig nem jött be, de most igen, Facebook 5-6 percig működik, de tovább nem, Gyakorikérdések most pont megy, de egy órája nem, Youtube megy, és semmilyen más oldal (más videolejátszók, 9gag, Wizzair, Gmail és még sokat sorolhatnám) nem jönnek be. Nagyon idegesít, és foglamam nincs, mi lehet a baj. A gépen mindent visszaállítottam abba az állapotba, amiben volt a probléma jelentkezése előtt, és az ezen a Wifin levő többi gépen sem működik semmi más.Ezt írja ki: "The connection to the server was reset while the page was loading." És alatta a szokásos 3 ajánlat. Proxyhoz nem nyúltam, nem hinném, hogy az a gond, és pár oldal azért bejön. Mi lehet a gond? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 9. 20:39
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Combofix és AdwCleaner futtatása javasolt, mert valami vírus/kémprogram/toolbar/rootkit okozhatja a jelenséget.

Mindkettő ingyenes, 1x futtatandó telepítés nélküli programocska és míg a NOD vagy Avira esetleg futott a gépen, ezek akkor is találtak nem odavaló dolgokat.

AdwCleanernél a tisztításnál felajánlja hogy te dönts mivel mi legyen! Cookie, firefox beállítások ilyesmi is ha törlésre kerül, a tárolt jelszavaid, automata belépések is elvesznek!

2014. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban egy szemét kis vírus volt, köszönöm szépen!
2014. márc. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!