Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el a net a youtubet...

Miért megy el a net a youtubetól? Tegnap kaptam a laptopot, újan és akkor még tökéletesen működött.

Figyelt kérdés

Tegnap érkezett meg hozzám a laptop,hiba nélkül tudtam vele mindent csinálni,egyáltalán nem szaggatott de estétől a facebookot is két-hátomszor kell frissítenem mire betölt,de akkor jól működik meg a skype is,viszont mihelyst elindítom a youtubot,és berakok egy zenét lejátszik kb 10mp-t és megakad,onnantól nem tölt be semmi,pedig a gép azt jelzi,hogy csatlakoztatva van,ha újraindítom megint addig jó amíg rá nem megyek youtubera.Próbáltam úgy,hogy rádugom a netet,úgy se jó,viszont telefonnal hibamentesem működik.

mi lehet a hiba?win7 újrarakása segítene?a java-nak lehet hozzá valami köze?mert próbáltam egy alap játékot letölteni(minecraft)és nem engedte elindítani java-s hibára hivatkozva(lehet hülyeség ez,nem értek hozzá),a cs-t viszont igen.

Előre is köszi a válaszokat :)

(a kérdés írása közben is elment a net,pedig meg se volt nyitva a youtube...:( )



2014. jún. 1. 11:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ez: Windows7 Home Premium 64 bites. 32 bitessel lehetnek gondok. Ha bármit telepítesz, pl. Adobe Flash Player, vagy Eset Smart Security stb., a 64 biteset kell telepíteni.
2014. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
igen,64 bites a win 7 ,meg a progik is arra vannak
2014. jún. 1. 16:50
 23/25 anonim ***** válasza:
anwem power2000
2014. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
levagyok TILTVA,,....
2014. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Beszélj az ügyfélszolgálattal, ez a laptop gyári hibás (videókártya rossz benne). Három munkanap a csere.
2014. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!