Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el a net a youtubet...

Miért megy el a net a youtubetól? Tegnap kaptam a laptopot, újan és akkor még tökéletesen működött.

Figyelt kérdés

Tegnap érkezett meg hozzám a laptop,hiba nélkül tudtam vele mindent csinálni,egyáltalán nem szaggatott de estétől a facebookot is két-hátomszor kell frissítenem mire betölt,de akkor jól működik meg a skype is,viszont mihelyst elindítom a youtubot,és berakok egy zenét lejátszik kb 10mp-t és megakad,onnantól nem tölt be semmi,pedig a gép azt jelzi,hogy csatlakoztatva van,ha újraindítom megint addig jó amíg rá nem megyek youtubera.Próbáltam úgy,hogy rádugom a netet,úgy se jó,viszont telefonnal hibamentesem működik.

mi lehet a hiba?win7 újrarakása segítene?a java-nak lehet hozzá valami köze?mert próbáltam egy alap játékot letölteni(minecraft)és nem engedte elindítani java-s hibára hivatkozva(lehet hülyeség ez,nem értek hozzá),a cs-t viszont igen.

Előre is köszi a válaszokat :)

(a kérdés írása közben is elment a net,pedig meg se volt nyitva a youtube...:( )



2014. jún. 1. 11:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A helyedben először a Laptop ügyfélszolgálattal tisztáznám ezt az egészet, minél előbb. Ha a laptop VGA-ja vagy más hardvere hibás, érvényes a 72 órás csere! Ne hagyd annyiban, nem két forint egy laptop.
2014. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Adobe Flash Player, Adobe Shockvawe Player és Java van rá telepítve? A VGA drivere fent van? Egyáltalán feltette rá a szerelő a drivereket?
2014. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
ezt nem is tudtam,köszönöm szépen!!!
2014. jún. 1. 13:05
 14/25 A kérdező kommentje:
igen,ezek mind fent vannak
2014. jún. 1. 13:06
 15/25 anonim ***** válasza:
Gyárihibás a VGA, van ilyen, de van 72 órás csere is!
2014. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
ha vga hibás,akk lehet h a szerelő nem vette észre ? vagy ez igy később alakul ki azért lett csak estére rossz?
2014. jún. 1. 13:28
 17/25 anonim ***** válasza:
Rejtett gyári hiba, csak több órás üzemszerű működés után jelentkezik. A szerelő nem vehette észre. Ki kell cserélniük, ez kötelező.
2014. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
DDR3 és 4 GB memória van a laptopban?
2014. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
igen,4giga ddr3. akkor tuti h rejtet hiba?
2014. jún. 1. 13:53
 20/25 anonim ***** válasza:
Annak látszik, az enyémen is ezek vannak, operációs rendszer nélkül vettem, én telepítettem a Windows7-et. A játékokat viszi, semmi gond nincs vele. 64 bites van rátelepítve? 4 GB-re az kell.
2014. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!