Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el a net a youtubet...

Miért megy el a net a youtubetól? Tegnap kaptam a laptopot, újan és akkor még tökéletesen működött.

Figyelt kérdés

Tegnap érkezett meg hozzám a laptop,hiba nélkül tudtam vele mindent csinálni,egyáltalán nem szaggatott de estétől a facebookot is két-hátomszor kell frissítenem mire betölt,de akkor jól működik meg a skype is,viszont mihelyst elindítom a youtubot,és berakok egy zenét lejátszik kb 10mp-t és megakad,onnantól nem tölt be semmi,pedig a gép azt jelzi,hogy csatlakoztatva van,ha újraindítom megint addig jó amíg rá nem megyek youtubera.Próbáltam úgy,hogy rádugom a netet,úgy se jó,viszont telefonnal hibamentesem működik.

mi lehet a hiba?win7 újrarakása segítene?a java-nak lehet hozzá valami köze?mert próbáltam egy alap játékot letölteni(minecraft)és nem engedte elindítani java-s hibára hivatkozva(lehet hülyeség ez,nem értek hozzá),a cs-t viszont igen.

Előre is köszi a válaszokat :)

(a kérdés írása közben is elment a net,pedig meg se volt nyitva a youtube...:( )



2014. jún. 1. 11:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Lassú a net vagy gyenge a laptop.
2014. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
a net 16M-es a laptop pedig egy Asus X552CL-SX023D
2014. jún. 1. 11:46
 3/25 anonim ***** válasza:
Cclenear letöltöd ,telepíted és tisztítás = öröm
2014. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ezt írja amikor telepíteném: NSIS Error :(
2014. jún. 1. 11:58
 5/25 anonim ***** válasza:

Teszteld le ezek szerint. Honnan vetted? Használtan adta el valaki a neten? A helyedben azonnal leszedném ezt a Windows7-t, lefuttattnám a Kaspersky online scannerét és újratelepíteném.

[link]

2014. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Vírusos a laptop.
2014. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2014. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
nem használtan vettem,laptop.hu-ról rendeltem,op rendszer nélkül,és számítógép szerelő telepítette fel a win7et tegnap reggel.De hogy kaphattam vírust,hogyha kb semmit sem szedtem le ?
2014. jún. 1. 12:29
 9/25 anonim ***** válasza:
A szerelő telepítője lehetett vírusos, egyébként ez tilos, hamis Windows7-et szerelő nem telepíthet! Egyáltalán, van aktiválva ez az op.rendszer? Otthagyta nálad a telepítőt? Én is op.rendszer nélkül vettem Lenovo laptopot, itthon és valódi telepítőről tettem fel rá a Windows7-et.
2014. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
eredeti win7van rajta
2014. jún. 1. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!