Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem megy a netem, miert?

Nem megy a netem, miert?

Figyelt kérdés
Van internetkapcsolat,a facebook,google meg a gmail mukodik is,de semmilyen mas oldal nem tolt be. Azt irja ki,hogy a proxy szerver nem elerheto,es hogy nezzem meg a proxy beallitasokat..megneztem,de nem lettem okosabb..ez mi?

2014. máj. 30. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem nálad van a gond, hanem a szolgáltatódnál. Nekem tavaly volt ugyanilyen, és az ő szerverükön volt a bibi. Kb. fél nap alatt állt helyre.
2014. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha a proxy beállítások rendben vannak, akkor nagy valószínűséggel DNS probléma lesz, ami, ahogyan az előző válaszoló írta, akár a szolgáltató problémája is lehet.

Az is előfordulhat, hogy az egyik külföldi DNS szerver nem működik (nálam egy Holland szerver nem volt elérhető fél napig).

Esetleg ugyanarról a hálózatról próbáld meg a nem működő oldalakat elérni. Ha egy másik gépen működik, nagy valószínűséggel a géppel lesz a gond.

2014. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha inviteles vagy vagy inviteles területen vagy, akkor ne csodálkozz. Napok óta ez megy, elvileg "rajtuk kívül álló, külső ok" miatt.

Én nagyon toleráns ember vagyok, de már közel járok hozzá, hogy rájuk borítsam az asztalt.

2014. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!