Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországban élek jelenleg...

Németországban élek jelenleg és letöltöttem egy zenét egy regisztrációs oldalról. Szerintetek egy zene letöltéséért is megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Letölteni semmit nem lehet legálisan. Ha félsz,hogy lebuksz ne tölts le, egyébként letölteni kisebb bűn mint feltölteni, valamint a filmek és a zenék esetében elnézőbbek a hatóságok mert azokat a TV-is és a rádió is sugározza, de attól még nem csipázzák ha kalózosat játszol.


Remélem kielégítő volt a válasz. Ha igen honoráld egy zöld kézzel.

2014. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Én is tudom, hogy itt nem lehet csak ma hallottam egy jó számot és reflexből letöltöttem, mint ha otthon lennék és utána jutott eszembe, hogy a francba... remélem hogy nem büntetnek meg
2014. máj. 28. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem torrentel töltötted le, akkor nincs különösebb probléma, mivel a hatóságok a p2p forgalmat nézik és nem a web illetve ftp forgalmat stb.

Meg egyébként is, le lelehet tölteni, mégis szerintetek miért adnak szélessávú netet ott is? Csak nem mindegy hogy hogy töltesz le és mit, de ilyenért nem fognak megbüntetni, hacsak nem torrent, mert azt könnyen észreveszik és utána járnak annak hogy mit szedtél le, árat néznek és küldik a csekket.

2014. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nem nem torrentel töltöttem le, nincs is torrent a gépemen. ;)
2014. máj. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!