Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek belevágjak?

Ari18 kérdése:

Szerintetek belevágjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Szeretném a véleményeteket kérni. Sokat gondolkodtam a YouTube videózással kapcsolatban és szívesen kipróbálnám, eléggé érdekelnek az ilyen dolgok. 15 éves már elmúltam, anyukám támogatna az ötletemben. Viszont kicsit tartok tőle, hogy a környezetem mit szólna ehhez. Nem tartanának túl fiatalnak? Belekezdjek ebbe az egészbe?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2014. máj. 2. 16:22
 1/6 pinkpancser ***** válasza:
Fiatalon is lehetnek valakinek jó ötletei :)
2014. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
így ne. videózni csak úgy érdemes, ha te 100%-ban akarod, és meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg valakinek nem biztos, hogy tetszene. meg persze elég jó ötlet kéne ahhoz, hogy valakit érdekeljen is.
2014. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen videókat akarsz csinálni?
2014. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ki milyennek tartja ezt az ötletet, de ilyen érdekesebb, viccesebb tageket, videókat, DIY-okát készítenék, valamint igazából ilyen "beszélgetős", tanácsadós videókra gondoltam.:) Szeretek emberekkel foglalkozni. Persze közbe bejöhetnek esetleg sminkes, haul vagy bármilyen videó, amit meg tudok valósítani.:) Nem tudom kinek mi a véleménye erről.

Az előző kommentelőknek köszönöm a választ! :) Sokat gondolkodtam ezen a dolgon és igaz, addig nem érdemes belekezdeni, amíg mások véleményén görcsölök. Ezen igyekszem változtatni.:)

2014. máj. 3. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
igazából amúgy sem érdemes, mivel ezekből millió ilyen van, így nem igazán fog senkit se érdekelni. diy is úgy lenne jó, ha olyan dolgokat készítenél, amit még más soha, mert annak semmi értelme, hogy megnézed más videóját, abból megtanulod, hogy kell elkészíteni, majd ezután te is megcsinálod.
2014. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam. :/
2014. máj. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!