Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail kilépő szivatás?

Citromail kilépő szivatás?

Figyelt kérdés
Van ez az új szokása a citromailnek, hogy nem azonnal léptet ki, hanem egy 10mp-es tchibo reklámos visszaszámlálót tol az arcomba, amit _muszáj_ kivárnom, mert nincs se tovább gomb, se semmi, csak egy iksz amit ha kiikszelek, visszadob a kiléptetett mailembe, szóval megintcsak nem léptet ki. Ezt hogy lehet kikerülni? Pedig van adblock plus, de ezzel még az se kezd semmit. Mit lehet ezzel csinálni?

2014. ápr. 24. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam most rögtön, és ha tényleg az x-re kattintasz, akkor kiléptet. Csak elég kicsi az az x.
2014. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohhh, örök hála:D
2014. ápr. 25. 00:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért vesződtök ilyenekkel?
2014. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem azzonal ki léptet....
2014. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostmár igen, de tegnap még volt egy ilyen várakoztatós reklám.
2014. ápr. 25. 15:55
 6/7 Veru10 válasza:
Ezt nem értem velem nem fordult még élő ilyen,én csak rámegyek a "Kilépés" gombra és elkezd a startlapra tölteni(de,hogy a startlapnak mi köze van citromail-hez fene se tudja ). De ez a citromail tényleg idegesítő,és nagyon rossz,átváltok freemail-re!
2015. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csöbörből vödörbe. A gmail eddig hibátlan, ellentétben a legendásan szeszélyes freemaillel és citromaillel.
2015. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!