Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a Citromail-profilo...

Mi történt a Citromail-profilommal?

Figyelt kérdés

Na szóval, belépek és ezt írja ki:

"Tájékoztatás

Ezúton tájékoztatunk arról, hogy a Felhasználási Feltételek és az Egyedi Adatkezelési tájékoztató, és az egységes Sanoma Média Budapest Zrt. Adatkezelési tájékoztatója megváltoztak. Kérjük a benne foglaltak elolvasását és tudomásulvételét. Köszönjük!"

Elolvastam, de nincs benne sehol valami olyasmi,hogy elfogadom vagy valami. Akárhova kattintok, nem reagál kilépni sem tudok. Mihez kezdjek? Kérlek segítsetek!



2014. ápr. 13. 12:25
 1/1 Veru10 válasza:
Hát a te profiloddal semmi,csak valami hülye tájékoztató,ha már jó érthető mi lehetett az;valami biztosan változott a citromail-en,mert nekem nemrégtől van citromail fiókom és én nem tudom mi volt régen a citriomail--en.
2015. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!