Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fix IP-s (T-home) netből...

Fix IP-s (T-home) netből hogyan tudom "megcsinálni" a router-t Dinamikus IP-sre (UPC)? Mik a folyamatai?

Figyelt kérdés

Sziasztok, segítség kéne.

Eddig egy 4Mbit-es Témobilos DSL netünk volt itthon, de ma jöttek az UPC-s bácsik és csináltak 30Mbit-eset. Az lenne a problémám, hogy a router nem ismeri fel az új netet...tehát hiába dugok minden kábelt a helyére, nem tudom használni az internetet.

Maximum akkor, ha a PC-t bedugom az új UPC-s modembe...viszont így a másik szobában lévő laptophoz nem jut el a net :P

Azt tudni kell, hogy a T-home-os dolog ma lett lemondva, 8nap a lemondási idő, utána elméletileg felszabadul a routerem.

Merthogy a T-s net az fix ip-s volt, a UPC-s meg dinamukis. Elméletileg 8nap után ha rendesen összedugogatok mindent a helyére, akkor a router ismerni fogja a UPC-s netet. Ez igaz?

Esetleg van vmi 5let, hogyan lehetne ezt megoldani úgy, hogy ne kelljen várni a router "felszabadulására"?

Bocsi, ha nem nagyon érthető a dolog, de konkrétan ehhez a részhez *eghülyevagyok :S :)


2009. dec. 23. 17:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Újra alá kell írni egy évet Té-nél és gond egy szál se. Nekem vidéken adnak 5Mbitet 3800-ért. ;) És UPC is szépen lassan mindig emeli az árat, Pesten albérletben augusztusban már 7600-ot kértek 10Mbitért, bementünk, kaptunk 30Mbitet 4000-ért, ehavi számla már 4400 volt... Lassan megint be kell menni...
2009. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Szerencsére itt ilyen társasházas kedvezmény van, vagy mi a halál...és itt kb több ezer lakást tudnak-tudtak behálózni ezzel az akcióval. Nem hinném, h kockáztatnának, meg hát a szerződés is kötelez :) Max megyünk hőbörögni :) :D
2009. dec. 27. 00:18
 23/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is társasházi szerződés van. :)
2009. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!