Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore vagy Bithumen?

NCore vagy Bithumen?

Figyelt kérdés
Érdemes elcserélni az ncore-t egy bithumenre?
2014. febr. 11. 17:16
 1/6 MrPifta ***** válasza:
0%
mindkettő illegális. Vedd meg a programot, filmet a boltban!
2014. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem ez volt a kérdés.
2014. febr. 11. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

BH scene oldal így oda csak eredeti rlz kerülhet fel, nC-re meg ugyanúgy kikerül a scene tartalom és mellé a vegyes ripek.


Nem éri meg, régen úgy volt hogy BH csak az marad bent akinek szervere van, mert olyan nagy arányú a túlseedeltség hogy arány alapú szabállyal kiszóródsz. Ha ez esetleg változott akkor könnyebb bent maradni, de ugyanúgy ott vagy hogy nC-n több a peer és tartalom, és nincs arány csak a seed idő számít.

2014. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
82%

"MrPifta nevű felhasználó válasza:


mindkettő illegális. Vedd meg a programot, filmet a boltban!"


Te vagy nagyon vastag lehetsz, aki egy keserves napot nem dolgozott életében, vagy egy zabszem sem férne el a seggedbe, vagy csak simán álszenteskedve játszod itt az agyad.

2014. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Ncore többet ér mint a Bithumen részemről,de sokak szerint is ami érthető.
2014. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Mind kettőn rajta vagyok és azt kell, hogy mondjam hogy én jobban szeretem a BitHUment-t. Igaz kevesebb a torrentek száma rajta, de legalább átláthatóbb meg végül is ezen is rajta van minden ami ncoron is, szerintem kinek ez tetszik kinek az. Tudjuk hogy minden torrent oldalon "szinte" ugyan azok találhatók meg.. Bithuben én kifejezettem szerettem, hogy előszőr a kamerás filmek oda mentek be, kár hogy ez már megszűnt, de még így is BH fan vagyok.
2014. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!